14 Грудень 2017, Київ 21:14

Олімпійські ігри. День десятий

Українські спортсмени не здобули цього дня нових медалей. Біатлоністки, на яких були сподівання, не показали медальних результатів у масовому старті на 12,5 км. Золоту медаль завоювала білоруска Дар’я Домрачева – це вже третє її золото на нинішніх іграх, що серед біатлоністок сталося вперше. Кілька змагань довелося відкласти через густий туман.

Український фристайліст Олександр Абраменко в фіналі з акробатики. Його результат був шостим
1

Третє олімпійське золото на одних іграх: білоруська біатлоністка Дар’я Домрачева святкує перемогу в масовому старті на 12,5 км
2

Ґабріела Соукалова з Чехії під час біатлону на дистанції 12,5 км з масовим стартом. Вона здобула срібло
4

На біатлонній дистанції 12,5 км з масовим стартом, жінки
5

Білорус Антон Кушнір під час змагань із акробатики (фристайл). Він здобув золоту медаль
6

Росіянин Павло Кротов під час змагань із акробатики (фристайл)
7

Бобслеїсти з Росії Олександр Зубков і Олексій Воєвода фінішують у змаганні на двійках. Вони мають золото