Двоє людей загинули, ще двоє були поранені через масовану атаку російських військ на Донеччині, повідомила обласна прокуратура 4 січня.
«4 січня 2024 року російські війська, порушуючи закони і звичаї війни, зі ствольної артилерії обстріляли село Катеринівку Покровського району. Від вибуху ворожого снаряду загинув 68-річний чоловік. Його тіло перед подвір’ям приватного домоволодіння виявила донька. Також до лікарні з переломом стегна і осколковим пораненням голови доставили 86-річного пенсіонера», – йдеться в повідомленні.
За даними прокуратури, з тієї ж зброї російські сили завдали удару по Красногорівці, де загинула 73-річна жінка.
«Окупанти не залишають спроб знищити місто Авдіївку. Внаслідок обстрілу міста з РСЗВ «Град», перебуваючи у себе вдома, отримала осколкове поранення спини місцева жителька 55 років. Жінку ушпиталили для надання кваліфікованої медичної допомоги», – йдеться в повідомленні.
Російські військові регулярно атакують українські населені пункти з різних видів озброєння – ударними БПЛА, ракетами, РСЗВ. Росія, попри докази та свідчення, з початку повномасштабного вторгнення заперечує обстріли цивільних в Україні.
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Війна Росії проти України. Переговори. Усі новини на цей час