Після взаємного «орденопаду» українську делегацію в Гданську замість Володимира Зеленського очолила прем’єрка Юлія Свириденко. Вона подякувала полякам за допомогу Україні після російського вторгнення й публічно не зачіпала незручних тем.
Україна очікує, що в Гданську підпишуть понад 160 угод на суму понад 10 мільярдів євро. Як бачать відновлення під час війни й під час загострення взаємин України з її сусідом?