За даними регіональної податкової адміністрації, збільшення кількості мільйонерів – це тенденція останніх років. До того ж, грошовиті люди тепер охочіше декларують свої прибутки.
Прізвища мільйонерів не розголошують. Відомо тільки, що у минулі роки серед людей з мільйонними статками були гравці місцевого футбольного клубу «Дніпро».
За даними податківців Дніпропетровщини, торік фізичні особи в області загалом сплатили податків на суму в 1 мільярд гривень.
Прізвища мільйонерів не розголошують. Відомо тільки, що у минулі роки серед людей з мільйонними статками були гравці місцевого футбольного клубу «Дніпро».
За даними податківців Дніпропетровщини, торік фізичні особи в області загалом сплатили податків на суму в 1 мільярд гривень.