Доступність посилання

ТОП новини

На кримському узбережжі Азовського моря виявили забруднення мазутом


Екологи стверджують, що це результат аварій кораблів, що сталися під час сильного шторму ще у листопаді минулого року.

Екологи стверджують, що це результат аварій кораблів, що сталися під час сильного шторму ще у листопаді минулого року.

Як повідомили у прес-службі Головного управління МНС України в Криму, на території від мису Такіль до Аршинцевської коси на узбережжі Азовського моря спостерігалося забруднення «у вигляді промаслених морських водоростей і незначне забруднення берегової смуги нафтопродуктами».

«Характер забруднення осередковий. Забруднення спостерігається від води на метр-півтора, його лінія переривчаста, розкидані окремі плями в діаметрі від 1 до 10 сантиметрів. Цей нафтопродукт змішаний з піском і водоростями. Практично за сьогодні його приберуть, бо його не так уже й багато», – повідомив представник МНС.

Учора представники кримського відділення Партії зелених звинуватили владу в небажанні вирішувати проблему, що склалася в Керченській протоці після аварії танкера з нафтопродуктами.

У листопаді минулого року в Керченській протоці через шторм зазнали аварій близько десяти суден. Із російського танкера «Волґонєфть-139», що розламався, в море вилилася понад тисяча тонн мазуту. Екологи назвали наслідки шторму катастрофічними.
XS
SM
MD
LG