Доступність посилання

18 Жовтень 2018, Київ 12:00

Михайло Сирота: «У парламенті буде бійка, але потихеньку вони будуть домовлятися»


Народний депутат від «Блоку Литвина» Михайло Сирота сумнівається в проведенні позачергових виборів парламенту.В інтерв''ю Радіо Свобода, він заявив, що подібні негативні прогнози робляться з метою руйнування суспільної свідомості, введення суспільства в постійний стрес для легшого маніпулювання свідомістю громадян.


Народний депутат від «Блоку Литвина» Михайло Сирота сумнівається в проведенні позачергових виборів парламенту.

В інтерв''ю Радіо Свобода, він заявив, що подібні негативні прогнози робляться з метою руйнування суспільної свідомості, введення суспільства в постійний стрес для легшого маніпулювання свідомістю громадян.

«А реальний сценарій буде таким: у парламенті буде бійка, але потихеньку вони будуть домовлятися, і епізодично буде усе більше й більше ефективно працювати парламент за багатьма законами; перевиборів не буде, і наступними виборами будуть президентські вибори», – зазначив Михайло Сирота.

Крім того, на його думку, зміни до Конституції внесе парламент, без будь-яких референдумів, але після президентських виборів.

******** Спікер парламенту Арсеній Яценюк допускає розпуск Верховної Ради у разі непідписання 18 лютого політичної угоди про поновлення її роботи.

Яценюк пропонує лідерам парламентських фракцій підписати політичну угоду про поновлення з 19 лютого роботи Верховної Ради.

Наприкінці першої сесії Ради й з початку другої опозиція блокує роботу парламенту.

Матеріали до теми:

• Михайло Сирота: «Якщо така опозиція, то ну її на хрін, вибачайте. Кому вона потрібна в Україні?!» • Коаліція могла б підписати політичну угоду про розблокування роботи парламенту, опозиція ж не вважає, що це вирішить проблему

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG