Доступність посилання

ТОП новини

Арсеній Яценюк підтримує ідею проведення круглого столу за участю усіх парламентських сил


Про це спікер сказав сьогодні під час зустрічі з фракцією Партії регіонів.

Про це спікер сказав сьогодні під час зустрічі з фракцією Партії регіонів: «Я не є посередником між потужною опозицією та більшістю. Я готовий виконувати цю функцію. Основне, щоб ви дали мені можливість це зробити. Ми обов’язково дійдемо до консенсусу. Якщо ми не готові відійти від тих чи інших партійних інтересів, тоді, зокрема, це буде і політичний крах тих чи інших політичних сил. Але виявляється, що все-таки таке бажання є у всіх учасників політичного процесу, які знаходяться у парламенті».

Водночас лідер Партії регіонів Віктор Янукович переконаний, що на круглому столі сторонам вдасться домовитись: «Коли Голова ВР двічі за тиждень зустрічається з фракцією, це вже результат того, що ми відчуваємо один одного. А це головне. Ми поставили собі за мету будувати правову державу, яка б захищала права людини. А це наш спільний обов’язок. Наша пропозиція – знайти ті рішення, які дадуть нам можливість спільно співпрацювати у парламенті».

Під час сьогоднішньої зустрічі сторони домовилися у понеділок провести круглий стіл з урегулювання ситуації в Раді за участю представників усіх фракцій.

Партія регіонів блокує роботу парламенту вже понад місяць.
XS
SM
MD
LG