Доступність посилання

ТОП новини

Сьогодні в Києві відкрився другий міжнародний Форум «Європа – Україна»


Це новий проект, що є частиною польського Економічного форуму, який відбувається щороку в польському місті Криниця. Сьогодні ж під час відкриття форуму Президент Віктор Ющенко визначив головні завдання України на цей рік: у галузі зовнішньої політики – «асоційоване членство» в Європейському Союзі, у галузі внутрішньої політики – конституційну реформу, ухвалення законів для боротьби з корупцією, подальше економічне зростання.


Це новий проект, що є частиною польського Економічного форуму, який відбувається щороку в польському місті Криниця.

Перше зібрання Форуму «Європа – Україна» відбулося минулого року в польському Вроцлаві.

Як каже один із організаторів заходу, голова Ради Нацбанку Петро Порошенко, ця подія викликала чималий інтерес у Європі. За його словами, зареєстровано понад 450 учасників.

«Та зацікавленість не буде просто дискусією – вона виллється в конкретні, практичні пропозиції, в конкретні позиції Європи по тих темах, які включені в порядок денний нашого форуму. А це те, що тримає людей за живе. Це і проблема пересування, і проблеми економічних інвестицій, це і проблеми узгодження зовнішньої політики. Це абсолютно відверта і гостра розмова по всіх найболючіших темах, починаючи від Косова, закінчуючи трансатлантичним співробітництвом», – каже Петро Порошенко.

Сьогодні ж під час відкриття форуму Президент Віктор Ющенко визначив головні завдання України на цей рік.

У галузі зовнішньої політики Президент вважає головною метою «асоційоване членство» в Європейському Союзі. Для цього, на його думку, необхідна реалізація принципів малого прикордонного руху, переговори про створення зони вільної торгівлі Україна – ЄС, ухвалення нової посиленої угоди між Україною та Євросоюзом.

У галузі внутрішньої політики Президент назвав головним завданням конституційну реформу, ухвалення законів для боротьби з корупцією, подальше економічне зростання.

Учора спеціально до форуму в Києві презентували англомовну книгу «Україна: процеси, результати, перспективи». Видання має ознайомити іноземних гостей із українською економікою.

Матеріали до теми:

• У Києві стартує форум «Україна – Європа»
XS
SM
MD
LG