Доступність посилання

ТОП новини

У Криму скоїли напад на журналіста


Група невідомих у масках у ніч на п’ятницю напала на помешкання головного редактора алуштинської газети «Свобода слова». Василь Фоменко пов’язує цей напад із його професійною діяльністю. За його словами, найбільший резонанс останнім часом отримали статті про приватизацію одним із злочинних «авторитетів» гуртожитку з людьми.

Група невідомих у масках у ніч на п’ятницю напала на помешкання головного редактора алуштинської газети «Свобода слова».

Зловмисники увірвалися у будинок Василя Фоменка після півночі. Вони мали з собою каністру з бензином. Після бійки, яка зав’язалася між власником будинку і нападниками, останні втекли.

За повідомленням кореспондента Радіо Свобода, Василь Фоменко отримав травму голови і скаржиться на біль у районі печінки. Зараз він перебуває у лікарні на обстеженні.

Редактор пов’язує цей напад із його професійною діяльністю. За словами Фоменка, найбільший резонанс останнім часом отримали статті про приватизацію одним із злочинних «авторитетів» гуртожитку з людьми.

«Я пов’язую цей розбійний напад із моєю публікацією в останньому числі газети „Свобода слова“ про гуртожиток „Магнолія“. Там певні підприємці хочуть виселити мешканців і продати цей гуртожиток. Один із тих підприємців, яких я підозрюю, був раніше пов’язаний із угрупованням „Сейлем“», – сказав редактор газети.

У Центрі громадських зв’язків кримської міліції повідомили, що за фактом нападу на журналіста розпочали слідство. Керівництво кримського главку МВС надіслало до Алушти спеціальну групу з Сімферополя.
XS
SM
MD
LG