Доступність посилання

ТОП новини

Арсенiй Яценюк: Засiдання парламенту сьогодні вiдбудеться пiсля пiдписання «Протоколу взаєморозумiння» з вiдповiдним порядком денним


Про це голова Верховної Ради заявив у сесiйнiй залi сьогодні вранцi. Арсенiй Яценюк сказав, що спершу має намiр провести засiдання лiдерiв фракцiй, пiд час якого мають узгодити «Протокол взаєморозумiння».


Про це голова Верховної Ради заявив у сесiйнiй залi сьогодні вранцi.

Арсенiй Яценюк сказав, що спершу має намiр провести засiдання лiдерiв фракцiй, пiд час якого мають узгодити «Протокол взаєморозумiння».

Спікер також зазначив, що пiд час цього засiдання лiдери фракцiй повиннi дiйти згоди щодо пiдписання єдиної постанови про необхiднiсть проведення референдуму щодо НАТО.

«Усi документи готовi, i зараз ми на засiданнi керiвникiв фракцiй повиннi цi питання розглянути й поставити крапку», – зазначив вiн.

Спiкер також зауважив що пiсля пiдписання всiх документiв у термiновому порядку потрiбно провести засiдання погоджувальної ради керiвникiв фракцiй i парламентських комiтетiв.

******** 29 лютого представники 4 фракцій Верховної Ради узгодили текст угоди про розблокування роботи парламенту – «Протоколу взаєморозуміння».

Передбачалося, що його підпишуть лідери фракцій 3 березня, але цього не сталося.

Комуністична партія не брала участі в розробці цього документа.

КПУ вважає, що проект угоди не передбачає шляхи вирішення основного питання, що призвело до конфлікту – вступ України в НАТО.

Днями Президент Віктор Ющенко висловив сподівання, що Верховна Рада запрацює вже цього тижня, і заявив, що не розпускатиме її навіть у разі перевищення відведеного Конституцією 30-денного терміну бездіяльності.

Востаннє парламентарі збиралися на засідання 13 лютого. А блокування Верховної Ради Партією регіонів і комуністами триває від 18 січня.

Матеріали до теми:

• Віктор Ющенко може розпочати консультації щодо розпуску парламенту, якщо він найближчими днями не відновить роботу – секретар РНБО • Чи припинить сьогоднішній день шеститижневе блокування роботи парламенту? • Демократична коаліція у Верховній Раді підтвердила свою готовність підписати «Протокол порозуміння», тоді як опозиція висуває нові вимоги • Угода чи подальше блокування Верховної Ради? • Арсеній Яценюк: Робоча група узгодила текст політичної угоди про розблокування роботи парламенту
XS
SM
MD
LG