Доступність посилання

ТОП новини

Про приєднання України та Грузії до Плану дій з членства у НАТО сьогодні говоритимуть у Брюсселі


На неформальне засідання зберуться міністри закордонних справ країн-членів Альянсу.


На неформальне засідання зберуться міністри закордонних справ країн-членів Альянсу.

А вчора спеціальний представник генсекретаря НАТО в справах Південного Кавказу і Середньої Азії Сіммонз заявив, що Київ та Тбілісі навряд чи приєднаються до ПДЧ на квітневому самміті у Бухаресті.

Таку думку він висловив під час візиту до Москви.

Сіммонз зазначив, що у членів НАТО поки що немає консенсусу з цього питання.

Він, однак, наголосив у столиці Росії, яка категорично заперечує проти можливого вступу до НАТО своїх сусідів, що остаточне рішення з цього питання ухвалюватимуть самі країни – члени Північноатлантичного союзу.

Президент Віктор Ющенко, Голова Верховної Ради Арсеній Яценюк і Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко раніше надіслали листа до керівництва НАТО з проханням розглянути можливість надати Україні План дій для членства вже на саміті Північноатлантичного союзу 2–4 квітня в Бухаресті.

Матеріали до теми:

• Кондоліза Райс із осторогою ставиться до перспектив України і Грузії отримати План дій для членства в НАТО на саміті в квітні • Стівен Пайфер сподівається, що Україна приєднається до Плану дій щодо членства в НАТО • Василь Базів: «Хай Путін лякає ракетами – він забезпечує Україні стовідсоткове голосування за вступ до НАТО» • Що очікувати Україні на Бухарестському саміті НАТО? (Коментарі вашингтонських експертів) • Партія регіонів вирішила проводити масові акції протесту проти «втягування України в НАТО»
XS
SM
MD
LG