Доступність посилання

ТОП новини

Сьогодні мають відбутися нові українсько-російські переговори про газ


У Москві представники «Нафтогазу України» і російського «Газпрому» планують провести чергове коло переговорів про умови постачання природного газу в Україну.

У Москві представники «Нафтогазу України» і російського «Газпрому» планують провести чергове коло переговорів про умови постачання природного газу в Україну, повідомив напередодні на брифінгу заступник голови Секретаріату Президента Олександр Шлапак.

Одна з можливих тем переговорів – доступ «Газпрому» на внутрішній український ринок газу.

Національна комісія регулювання електроенергетики України припускає можливість видачі ліцензії на поставку газу компанії «Газпром» або її дочірньому підприємству.

Кабінет Міністрів України готовий надати «Газпромові» право реалізації понад 1 мільярда кубометрів газу на рік на внутрішньому ринку України.

12 лютого Президенти України і Росії домовилися про можливість створити два спільні підприємства на паритетних засадах між «Нафтогазом України» й «Газпромом» як нових посередників замість нинішніх «РосУкрЕнерго» та «УкрГаз-Енерго».

Матеріали до теми:

• Газові переговори тривають

• Віктор Ющенко називає брехнею повідомлення, що він домовлявся з Путіним про ціну на газ для України у 312 доларів • Президент зняв гриф секретності з директив делегації України на переговори з Росією з питань переходу на прямі поставки газу • Віктор Балога: Юлія Тимошенко спотворила зміст домовленостей Президентів України та Росії в листі до Віктора Ющенка • Тимошенко не збирається повністю виконувати газові домовленості Ющенка і Путіна • «Газпром» домовився з «Нафтогазом» і зняв обмеження на газ для України
XS
SM
MD
LG