Доступність посилання

ТОП новини

Кабмін розглядає діяльність Леоніда Черновецького за його відсутності


Сам столичний мер напередодні заявив, що не звітуватиме перед урядом, а згоден доповідати з цього питання лише Президентові України.

Із доповіддю про діяльність голови Київської міської державної адміністрації виступив міністр економіки України Богдан Данилишин.

Народний депутат України від фракції «Наша Україна – Народна самооборона», колишній мер Києва Олександр Омельченко вважає, що Леонід Черновецький відмовився від участі в засіданні Кабінету Міністрів за згодою Секретаріату Президента.

Подібну думку в ефірі Радіо Свобода висловив і секретар Блоку Кличка в Київраді Олександр Григорович.

«Ми зверталися до Президента, до вищих органів державної влади з тим, щоб звернути увагу на проблеми, які існують у місті Києві. На жаль, реакції ніякої не було. Дійсно, там назріли питання, які треба було вирішувати. Вони не вирішувалися. І це стимулювало до таких кроків у діяльності голови Києва і його команди», – заявив він.

Сам столичний мер напередодні заявив, що не звітуватиме перед урядом, а згоден доповідати з цього питання лише Президентові України.

У листі до Прем’єр-міністра Леонід Черновецький назвав розгляд урядом київських питань «фарсом», який, за його словами, має на меті не встановити істину, а лише виконати політичне замовлення.

Матеріали до теми:

• Президент підтримує мера Києва Леоніда Черновецького, вважає секретар Блоку Віталія Кличка в Київраді • Черновецький хоче мати союзницю Тимошенко на відстані?
XS
SM
MD
LG