Доступність посилання

ТОП новини

У Партiї регiонiв вбачають за намiрами БЮТ блокувати у вівторок роботу парламенту побоювання зриву голосування за програму уряду


Таку думку в інтерв''ю агентству «Iнтерфакс-Україна» висловила заступник лiдера фракцiї Партiї регiонiв Ганна Герман. Раніше, на прес-конференцiї в недiлю Прем''єр-мiнiстр Юлiя Тимошенко заявила, що фракцiя БЮТ не розпочне роботи у Верховнiй Радi у вiвторок, якщо першим питанням не розглядатиметься проект постанови про достроковi вибори київського мiського голови.

Таку думку в інтерв''ю агентству «Iнтерфакс-Україна» висловила заступник лiдера фракцiї Партiї регiонiв Ганна Герман.

Раніше, на прес-конференцiї в недiлю Прем''єр-мiнiстр, лiдерка БЮТ Юлiя Тимошенко заявила, що фракцiя БЮТ не розпочне роботи у Верховнiй Радi у вiвторок, якщо першим питанням не розглядатиметься проект постанови про достроковi вибори київського мiського голови.

«Менi здається, що вони (коалiцiя) не впевненi в достатнiй кiлькостi голосiв для затвердження програми уряду i шукатимуть будь-яких приводiв, щоб зiрвати роботу парламенту. I в цьому собака заритий, а не в Черновецькому», – заявила «регіоналка» Ганна Герман.

Депутат нагадала, що в п''ятницю лiдери парламентських фракцiй заздалегiдь домовилися про те, щоб у вiвторок на затвердження парламенту була винесена програма дiяльностi уряду.

Крiм того, за словами Ганни Герман, лiдери фракцiй домовилися першим питанням у вiвторок заслухати послання президента народним депутатам.

«У понедiлок буде погоджувальна рада, i я не думаю, що будуть якiсь змiни порядку денного», – наголосила вона.

Матеріали до теми:

• БЮТ не братиме участі в роботі парламенту доти, доки не буде ухвалено постанову про проведення дострокових виборів мера Києва – Юлія Тимошенко • Юлія Тимошенко просить членiв ЦВК у понедiлок вранцi оформити подання про звiльнення Шаповала з посади голови Центрвиборчкому
XS
SM
MD
LG