За попередніми підсумками голосування, за керівника філії «Промінвестбанку» Ярослава Корчевського проголосували понад 40% виборців. У його найближчого суперника – правозахисника Віталія Купрія – удвічі менше голосів, а у провладної кандидатки Вікторії Кузнецової – лише 10%. Явка виборців була низькою — усього 24%.
Комітет виборців України констатував, що голосування у цілому відбулося в рамках законодавства, хоча під час агітаційної кампанії зафіксували порушення, пов’язані із застосуванням адмінресурсу на користь однієї з кандидатів.
Прес-секретар Комітету виборців Олександр Черненко заявив: «Жодних великих порушень ми не зафіксували. День голосування пройшов набагато краще, ніж велася передвиборча кампанія».
Офіційні підсумки виборів міського голови Дніпродзержинська міськвиборчком оприлюднить упродовж 5 днів.
Окрім Дніпродзержинська, позачергові пройшли ще у сорока двох населених пунктах України.
Більшість вакансій з’явилися через те, що попередні керівники міст і селищ подали у відставку, або були обрані депутатами Верховної Ради і склали повноваження.
За повідомленням тервиборчкомів, загалом голосування відбувалося за низької явки виборців.
Комітет виборців України констатував, що голосування у цілому відбулося в рамках законодавства, хоча під час агітаційної кампанії зафіксували порушення, пов’язані із застосуванням адмінресурсу на користь однієї з кандидатів.
Прес-секретар Комітету виборців Олександр Черненко заявив: «Жодних великих порушень ми не зафіксували. День голосування пройшов набагато краще, ніж велася передвиборча кампанія».
Офіційні підсумки виборів міського голови Дніпродзержинська міськвиборчком оприлюднить упродовж 5 днів.
Окрім Дніпродзержинська, позачергові пройшли ще у сорока двох населених пунктах України.
Більшість вакансій з’явилися через те, що попередні керівники міст і селищ подали у відставку, або були обрані депутатами Верховної Ради і склали повноваження.
За повідомленням тервиборчкомів, загалом голосування відбувалося за низької явки виборців.