Доступність посилання

ТОП новини

Президент України нагородив Збігнєва Бжезинського з нагоди його 80-річчя орденом князя Ярослава Мудрого


Як йдеться у відповідному президентському указі, «за визначну громадську діяльність та розвиток зв’язків між Україною і Сполученими Штатами Америки». З. Бжезинському виповнилося 80 років.

Збігнєв Бжезинський є всесвітньо відомим політичним експертом, який першим передбачив вихід України з Радянського Союзу і зробив дуже багато для міжнародного визнання України, як незалежної держави.

Бжезинський був радником президента Ліндона Джонсона, у 1977-1981 роках обіймав посаду радник президента США Джиммі Картера із національної безпеки.

Зараз Збігнєв Бжезинський є консультантом Центру стратегічних і міжнародних досліджень (Center for Strategіc and Іnternatіonal Studіe) і професором американської зовнішньої політики в Школі сучасних міжнародних досліджень Пола Нітце (School of Area and Іnternatіonal Studіes )при Університеті Джонса Хопкінса у Вашингтоні. Також Бжезінський член ради директорів Національної підтримки демократії (Natіonal Endowment for Democracy), член організації «Freedom House», член Тристоронньої комісії (Trіlateral Commіssіon), член Американської академії гуманітарних і природничих наук (Amerіcan Academy of Arts and Scіences) і співголова Американського комітету за мир у Чечні.

З. Бжезинському виповнилося 80 років.
XS
SM
MD
LG