Доступність посилання

ТОП новини

Президент України провів переговори віч-на-віч із лідером Лівії


Віктор Ющенко зустрівся з Муаммаром Каддафі в понеділок у рамках дводенного робочого візиту до Тріполі.

Віктор Ющенко зустрівся з Муаммаром Каддафі в понеділок у рамках дводенного робочого візиту до Тріполі.

Зустріч відбулася у Наметі Лідера Великої Вересневої Революції на території його резиденції, повідомляє прес-служба Президента України.

«У нас відбулися надзвичайно теплі, дружні перемовини з лівійським лідером», – сказав Віктор Ющенко на зустрічі з українською громадою, що відбулася після переговорів із Муамаром Каддафі. «Я переконаний, що ми маємо унікальний шанс для співпраці, якщо ми правильно поставимося до наших взаємних можливостей», – додав Президент.

Агентство «Iнтерфакс» повідомляє, що зустріч тривала довше як годину замість запланованих 45 хвилин.

Віктор Ющенко сказав, що під час зустрічі «сторони обговорили можливості українсько-лівійської співпраці у торговельно-економічній і нафтогазовій сферах, сільському господарстві, у галузі транспорту, зокрема, щодо участі України у розбудові залізниці і мостів».

Окрім того, під час розмови Президент України порушив питання про визнання Лівією Голодомору 1932–1933 років геноцидом українського народу.

У лютому цього року Лівію відвідав голова Секретаріату Президента України Віктор Балога. Він домовився, що Україна та Лівія реалізовуватимуть проекти у нафтовидобувній, авіаційній, сільськогосподарській галузях.
XS
SM
MD
LG