Доступність посилання

ТОП новини

Юрій Луценко вирішив не висувати свою кандидатуру на виборах мера Києва


За словами міністра внутрішніх справ, він і надалі виступає за висування єдиного кандидата на посаду мера від «демократичних сил, зокрема від Блоку Юлії Тимошенко та Блоку Віталія Кличка». Луценко ще раз наголосив, що очолить список «Нашої України – Народної самооборони» на виборах у Київраду.

За словами міністра внутрішніх справ, він і надалі виступає за висування єдиного кандидата на посаду мера від «демократичних сил, зокрема від Блоку Юлії Тимошенко та Блоку Віталія Кличка».

Луценко ще раз наголосив у середу, що очолить список «Нашої України – Народної самооборони» на виборах у Київраду.

«Наша команда формувалася за політичним принципом. Фактично в ній немає жодної людини, для якої бізнес є настільки важливим, щоб домовлятися з „космонавтами“. Так, там є люди, які мають якісь приватні структури, хоча більшість працюють у міністерствах і відомствах. Але ще раз кажу: роками випробувані люди, які допомагали і „Нашій Україні“, і „Народній самообороні“, йдуть туди, щоб стати суспільним контролером законності, чесності і порядності при ухваленні майбутніх рішень київської влади», – заявив Юрій Луценко.

За словами міністра внутрішніх справ, на час виборів до Київради він планує піти у відпустку.

Вибори мера та міської ради Києва відбудуться 25 травня.
XS
SM
MD
LG