Доступність посилання

ТОП новини

Юлія Тимошенко пропонує кандидатуру Олександра Турчинова на посаду мера Києва


З такою пропозицією вона виступила у четвер під час міжпартійної конференції київської міської організації БЮТ. Представляючи кандидатуру О. Турчинова, Ю. Тимошенко наголосила, що БЮТ «віддає Києву найкраще, що у нас є». За її словами, на сьогодні О. Турчинов обіймає посаду першого віце-прем’єр-міністра і на ньому лежить левова частка роботи у Кабінеті міністрів. Водночас, за словами Ю. Тимошенко, посаду мера столиці має обійняти «людина найвищої порядності».


Лідер БЮТ, прем''єр-міністр Юлія Тимошенко пропонує своїй політичній силі підтримати кандидатуру першого віце-прем''єра Олександра Турчинова на посаду мера Києва.

З такою пропозицією вона виступила у четвер під час міжпартійної конференції київської міської організації БЮТ.

Представляючи кандидатуру О. Турчинова, Ю. Тимошенко наголосила, що БЮТ «віддає Києву найкраще, що у нас є». За її словами, на сьогодні О. Турчинов обіймає посаду першого віце-прем’єр-міністра і на ньому лежить левова частка роботи у Кабінеті міністрів.

Водночас, за словами Ю. Тимошенко, посаду мера столиці має обійняти «людина найвищої порядності».

Ю. Тимошенко також зазначила, що О. Турчинов є професійним економістом, гарним господарником і має бездоганні організаторські здібності.

За словами лідера БЮТ, ситуація у Києві значною мірою залежить від того, яка людина перебуває на посаді мера. При цьому вона наголосила, що особи, які перебувають при владі і потрапляють «до системи спокус і повної корупції», рідко витримують таку напругу.

Ю. Тимошенко висловила упевненість, що кандидат від БЮТ є саме тією людиною, яка здатна буде не піддатися будь-яким спокусам.
XS
SM
MD
LG