Доступність посилання

ТОП новини

Президент США оголосив про тимчасове призупинення скорочення американської військової присутності в Іраку після липня


Виступаючи з телезверненнямї, Джордж Буш повідомив, що США досягли значного прогресу в Іраку, однак, ще багато треба зробити. Командування повинно саме вирішити, чи можливе подальше скорочення чисельності військ США, вважає президент.

Виступаючи сьогодні з телезверненням до нації, Джордж Буш повідомив, що США досягли значного прогресу в Іраку, однак, ще багато треба зробити. Командування повинно саме вирішити, чи можливе подальше скорочення чисельності військ США, вважає президент.

«Ми будемо, як і раніше, боротися з нашим ворогом, щоночі наші сили проводять операції зі знищення лідерів Аль-Каїди». Президент Буш пообіцяв, що США призупинять виведення військ в липні для оцінки ситуації в царині безпеки. «Наша робота в Іраку потребуватиме жертв, особливо з боку військових», - сказав президент. «Ми будемо й далі вишколювати іракські сили безпеки і передавати їм контроль над безпекою», - пообіцяв Джордж Буш.

Виступ американського президента перед нацією пройшов через день після того, як командувач американськими підрозділами в Іраку генерал Петреус, виступаючи перед сенатом, наголосив про недопустимість виведення військ.

Петреус запропонував надати військовим паузу в 45 днів для оцінки ситуації. Сьогодні президент Буш пообіцяв, що генерал Петреус матиме стільки часу, скільки йому буде необххідно, для оцінки ситуації.

Джордж Буш оголосив і про зменшення терміну служби американських солдатів в Іраку та Афганістані з 15 місяців до одного року.
XS
SM
MD
LG