Доступність посилання

ТОП новини

В’ячеслав Кириленко: Багато кандидатів на посаду голови Києва від демсил дискредитує саму ідею проведення виборів


Про це в суботу на брифінгу у Дніпропетровську заявив голова партії Народний Союз Наша Україна, керівник парламентської фракції «Наша Україна – Народна Самооборона» В’ячеслав Кириленко.

Про це в суботу на брифінгу у Дніпропетровську заявив голова партії Народний Союз Наша Україна, керівник парламентської фракції «Наша Україна – Народна Самооборона» В’ячеслав Кириленко.

За його словами, незгоди всередині коаліції щодо єдиного кандидата можуть призвести до того, що переможцем перегонів стане чинний міський голова Леонід Черновецький.

«Особисто я вражений безвідповідальністю політиків із демократичного табору, які величезним натовпом посунули на посаду київського міського голови, і кожен, хто має яке-не-яке ім’я, балотується на Київського міського голову… 120 уже кандидатів, які зараз зареєструвалися, і з них, я думаю, більше половини представників демократичних сил, – це дискредитація самої ідеї позачергових виборів Київського міського голови. Я думаю, що ця велика прикрість, що може обернутись несподіваними результатами», – заявив керівник партії.

Як повідомив В’ячеслав Кириленко, «Наша Україна» закликала своїх партнерів по політичному табору сісти за стіл переговорів і визначитись з єдиним кандидатом на посаду голови Києва від демократичних сил зараз або одразу після великодніх свят. Водночас він не уточнив, кого саме його партія бачить на цій посаді.

«Якщо не зараз, то зразу після Великодніх свят треба це зробити, бо може бути абсолютно несподіваний результат», – сказав він.

Що ж до інших міст, то, як повідомив В’ячеслав Кириленко, питання про призначення дострокових виборів міського голови Харкова Верховна Рада України має розглянути вже наступного пленарного тижня. Питання ж про позачергові місцеві вибори у Дніпропетровську поки не обговорюється.

Вибори київського міського голови і до Київської міськради мають відбутись 25 травня.
XS
SM
MD
LG