Доступність посилання

ТОП новини

Віктор Ющенко категорично проти дострокових виборів мера Києва в два тури


Президент висловив переконання, що ця ідея не знайде підтримки ні в парламенті, ні в суспільстві.


Президент висловив переконання, що ця ідея не знайде підтримки ні в парламенті, ні в суспільстві.

Виступаючи на прес-конференції в Варшаві під час візиту до Польщі в понеділок, Ющенко заявив, що Україні потрібні стабільність і спокій, а не «піар-ходи чи виборчі технології», за які він вважає ідею про вибори в два тури.

Цього ж дня, в понеділок, парламентська коаліція, за повідомленнями, вирішила розглянути законопроект про зміни, які б дозволили обирати мера Києва в два тури.

Дострокові вибори мера Києва, а також Київської міської ради призначені на 25 травня. За прогнозами, в разі збереження нинішнього порядку, коли відразу перемагає кандидат, який набрав більше голосів від інших, мером Києва знову стане Леонід Черновецький.

У понеділок його прес-служба оголосила про чергові грошові виплати деяким категоріям киян, які вкотре призначив Черновецький. Цього разу вони стосуються дітей-інвалідів і сиріт.

Цього ж дня Київська міська територіальна виборча комісія зареєструвала Леоніда Черновецького кандидатом на мера Києва як самовисуванця.

Матеріали до теми:

• Коаліція хоче провести закон про вибори мера Києва в два тури • Вибори в Києві у два тури – законопроект не розглянутий, але на нього вже очікує президентське вето
XS
SM
MD
LG