Доступність посилання

ТОП новини

Юлія Тимошенко не виключає дострокові вибори до Верховної Ради, але лише після зміни Конституції та запровадження парламентської форми правління


Про це вона сказала в інтерв’ю телеканалу ICTV. Відповідаючи на запитання про те, чи можливе проведення дострокових парламентських виборів восени поточного року Юлія Тимошенко заявила, що зміни в Конституцію повністю «згармонізують і впорядкують владу».

Про це вона сказала в ефірі телеканалу ICTV у неділю ввечері.

Відповідаючи на запитання про те, чи можливе проведення дострокових парламентських виборів восени поточного року Юлія Тимошенко заявила, що зміни в Конституцію повністю «згармонізують і впорядкують владу».

«Я вважаю, що конституційна реформа на такому хаосі поставить крапку», – зазначила Прем''єр-міністр.

«Те, що можуть бути дострокові вибори – я не виключаю, що таке може бути, тому що коли нова Конституція, безумовно, потрібно, щоб народ дав нові повноваження всім політикам», – наголосила Юлія Тимошенко.

Матеріали до теми:

• Юлія Тимошенко: Верховна Рада після Пасхальних канікул ухвалить в першому читанні зміни до Конституції про створення парламентської республіки • Юлія Тимошенко в ПАРЄ: за парламентську республіку і повну інтеграцію України в європейську систему безпеки
XS
SM
MD
LG