Доступність посилання

ТОП новини

Супермаркети Дніпропетровщини зобов’язалися «накручувати» на соціально значущих продуктах харчування не більше 10%


Влада області, керівники 18-ти мереж супермаркетів і 25 виробників продуктів харчування підписали Протокол порозуміння.

Влада області, керівники 18-ти мереж супермаркетів і 25 виробників продуктів харчування підписали Протокол порозуміння.

Влада обіцяє торгівцям сприяти укладанню прямих договорів між ними та виробниками соціально значущих продуктів, щоб на реалізації не наживалися посередники.

Натомість мережі магазинів зобов’язали стабілізувати ціни на 14 основних видів продуктів харчування, зокрема, борошно, крупи, м’ясні та молочні вироби.

Домовленості з супермаркетами підписали керівники Дніпропетровська, Кривого Рогу, Дніпродзержинська, Павлограда, Нікополя та Марганця. Заступник міського голови Дніпропетровська Олександр Дорошенко: «Цю проблему – а точніше, це не проблема, а питання – влада Дніпропетровська контролює».

Після домовленості між владою та торгівцями мешканці Дніпропетровська стабілізації цін поки не помітили: «Я не помітив, щоб знизились ціни. Навпаки, думаю, перед Великоднем вони ще більше піднімуться». «Нема такого продукту, який не подорожчав. Ковбаси, молочні вироби... Але найбільше – овочі. 10 грн – морква. Такого ніколи ще не було».

У порівнянні з відповідним періодом минулого року ціни на продукти харчування на Дніпропетровщині зросли на 40%, найсуттєвіше – удвічі-втричі подорожчали овочі, м’ясо, олія.

Нещодавно Кабмін підписав з виробниками продуктів харчування «Меморандум взаєморозуміння», у якому підприємці пообіцяли не підвищувати оптові ціни на соціально значущі продукти.
XS
SM
MD
LG