Доступність посилання

19 Листопад 2017, Київ 07:01

До потерпілої від руйнівного циклону М’янми почали прибувати перші партії гуманітарної допомоги


У міжнародній спільноті наростає розчарування діями військової влади колишньої Бірми, яка чинить перешкоди доставці гуманітарної допомоги й прибуттю до країни іноземних рятівників.

Але й у четвер, на шостий день після катастрофи, військова влада колишньої Бірми так і не надала дозволу США долучитися до рятувальних дій.

За офіційними даними влади, внаслідок циклону Нарґіс, який пройшов минулої суботи, 23 тисячі осіб загинули й близько 42 тисяч зникли безвісти.

Але представники міжнародних організацій вважають, що кількість жертв може виявитися значно більшою – до 100 тисяч осіб.

Унаслідок циклону домівки втратили до мільйона людей.

У міжнародній спільноті наростає розчарування діями військової влади М’янми, яка чинить перешкоди доставці гуманітарної допомоги й прибуттю до країни іноземних рятівників.

Заступник Генерального секретаря ООН із гуманітарних питань Джон Голмз назвав співпрацю з владою М’янми «вкрай незадовільною».

За оцінками Організації Об’єднаних Націй, додав він, циклон «тяжко вразив» принаймні півтора мільйона людей.

Генеральний секретар ООН Пан Ґі Мун заявив у четвер, що попросив про переговори з керівником військової хунти, старшим генералом Таном Шве.

Він закликав режим у М’янмі зосередитися на мобілізуванні ресурсів, щоб упоратися з наслідками катастрофи, а не на майбутньому конституційному референдумі, який влада країни має намір провести й попри трагедію.

В ІНШИХ ЗМІ

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук

XS
SM
MD
LG