Доступність посилання

ТОП новини

Нові насильства в Ізраїлі під час візиту Джорджа Буша


Запущена зі Смуги Гази ракета поранила принаймні 14 ізраїльтян у торговому центрі міста Ашкелон якраз у той час, коли президент США зустрічався вчора в Єрусалимі з прем’єр-міністром Ізраїлю Егудом Ольмертом. Ізраїль відповів на обстріл повітряним ударом, який знищив двох бійців радикального палестинського угруповання «Хамас», що контролює Смугу Гази.

Запущена зі Смуги Гази ракета поранила принаймні 14 ізраїльтян у торговому центрі міста Ашкелон якраз у той час, коли президент США зустрічався вчора в Єрусалимі з прем’єр-міністром Ізраїлю Егудом Ольмертом.

Ізраїль відповів на обстріл повітряним ударом, який знищив двох бійців радикального палестинського угруповання «Хамас», що контролює Смугу Гази.

Джордж Буш, який прибув до Ізраїлю на святкування 60-х роковин створення сучасної ізраїльської держави, тим часом заявив, що США залишаються найдавнішим і найліпшим другом цієї країни.

Він похвалив Ізраїль як демократичну країну, що протистоїть екстремістам і терористам.

Очікують, що сьогодні Буш у виступі в ізраїльському парламенті, Кнесеті, знову висловить підтримку ізраїльсько-палестинській мирній угоді.

Про цю угоду Ізраїль домовляється з керівництвом Палестинської національної адміністрації. «Хамас» виступає проти такої угоди.
XS
SM
MD
LG