Доступність посилання

ТОП новини

Секретар РНБО: Продаж Одеського припортового заводу не відбудеться до законного вирішення конфлікту навколо Фонду держмайна


«Переконана, що цей конкурс не відбудеться, оскільки немає сьогодні таких інвесторів, які б могли взяти участь у конкурсі, що не має юридичних і правових підстав...», – заявила Раїса Богатирьова.

«Переконана, що цей конкурс не відбудеться, оскільки немає сьогодні таких інвесторів, які б могли взяти участь у конкурсі, що не має юридичних і правових підстав. І той спосіб зміни голови фонду держмайна, визначений у Конституції, буде дотриманий. Підтвердженням того, що у такий спосіб діятимуть усі гілки влади, є те, що сьогодні на засіданні Верховної Ради це питання було зняте», – заявила у п’ятницю Секретар РНБО Раїса Богатирьова.

Призначений урядом виконувач обов’язків голови Фонду Андрій Портнов розпорядився провести конкурс з продажу ОПЗ 20 травня і назвав три компанії, які на претендують на підприємство.

Тим часом, Президент Віктор Ющенко дав доручення до ранку понеділка профінансувати Фонд державного майна, щоб усі його працівники отримали заробітну плату.

Фінансування Фонду держмайна, за словами його голови Валентини Семенюк-Самсоненко, припинили одразу після того, яка Юлія Тимошенко представила Андрія Портнова.
XS
SM
MD
LG