Доступність посилання

ТОП новини
21 Жовтень 2018, Київ 17:09

У Бонні розпочалася багатоденна Конференція ООН, присвячена захистові біологічного різноманіття на Землі


6 тисяч фахівців із майже усіх країн світу беруть участь у форумі. Відкриваючи Конференцію, міністр довкілля Німеччини Зіґмар Ґабріель закликав до спільних дій проти знищення видів тварин та рослин на планеті. За даними експертів ООН, щорічно з поверхні Землі зникає 150 біологічних видів.

6 тисяч фахівців із майже усіх країн світу беруть участь у форумі.

Відкриваючи у понеділок Конференцію, міністр довкілля Німеччини Зіґмар Ґабріель закликав до спільних дій проти знищення видів тварин та рослин на планеті. За даними експертів ООН, щорічно з поверхні Землі зникає 150 біологічних видів.

Знищення природних ресурсів обертається для людства щорічно величезними економічними втратами і призводить, врешті, до загострення продовольчої проблеми на планеті.

«Життя на Землі підійшло до вирішального пункту», – заявив Зіґмар Ґабріель і уточнив: «це – не конференція зі захисту квіточок. Тут мова йде про небезпеку, яка загрожує нам усім, оскільки в книзі з управління планетою щоденно видираються і викидаються цілі сторінки і, в кінцевому результаті, ми перестанемо розуміти, як нам вижити».

Конференція триватиме до кінця травня.

Матеріали до теми:

• Школярі з різних країн Європи провели акцію на захист лісів та клімату на планеті

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG