Доступність посилання

ТОП новини

Віктор Ющенко запрошує Папу Римського Бенедикта XVI відвідати Україну


Про це сказано в повідомленні прес-служби Президента. Відповідне запрошення Глава держави передав Державному секретареві Ватикану Тарчизіо Бертоне, з яким він зустрівся у Києві.

Про це сказано в повідомленні прес-служби Президента.

Відповідне запрошення Глава держави передав Державному секретареві Ватикану Тарчизіо Бертоне, з яким він зустрівся у Києві.

Віктор Ющенко зазначив, що Україна високо оцінює активну діяльність Бенедикта XVI, спрямовану на дотримання загальнолюдських цінностей і миру в усьому світі.

На зустрічі сторони обговорили питання подальшого поглиблення україно-ватиканських відносин, державно-церковного співробітництва й міжконфесійного діалогу в Україні.

Окрему увагу на зустрічі було приділено питанню проведення науково-дослідної роботи в секретному Ватиканському архіві, зокрема мова йшла про дослідження історичних документів, що стосується історії української держави, а саме тих, у яких згадується про Голодомор.

Сторони обговорили створення з цією метою відповідної робочої групи.

Делегація Ватикану у свою чергу позитивно оцінила зусилля України щодо поліпшення міжконфесійного діалогу.

Кардинал Бертоне також передав запрошення Ющенку відвідати цього року Ватикан.

******** Із 23 по 27 червня 2001 року Папа Римський Іоанн Павло Другий вперше перебував в Україні з візитом, зібравши на своїх месах 1мільйон 600 тисяч осіб.
XS
SM
MD
LG