Доступність посилання

ТОП новини

Юрій Луценко: В Україні відбувається політичний переворот, спрямований на повернення «кучмізму»


За його словами, «протягом останнього місяця відбувається явний політичний переворот». Учора Генеральна прокуратура перекваліфікувала справу щодо січневого інциденту між Юрієм Луценком і Леонідом Черновецьким із «завдання тілесних ушкоджень» на «посадовий злочин».


«Сьогодні в нас на очах відбувається явний політичний переворот. Я не для того був польовим командиром Майдану і не для того ризикував на посаді міністра внутрішніх справ у 2005 і 2006 році, щоб сьогодні мною обраний Президент нищив демократичні сили і ту перспективу, яку ми спільно виборювали в ході своєї політичної діяльності. Я не хочу, щоб колишній есдек Балога повертав руками Ющенка країну в «кучмізм» взірця 2004 року», – заявив міністр.

За словами Луценка, його готуються силою усунути з посади голови Міністерства внутрішніх справ.

«Очевидним і доконаним став факт того, що Президент Ющенко підтримує план [голови Секретаріату Президента Віктора] Балоги-[одного з лідерів Партії регіонів Бориса] Колесникова з розвалу обраної народом демократичної коаліції…Я знаю про те, що розробляються плани неправового захоплення міністерства через спеціально призначеного виконувача обов’язків. Я знаю, що готуються до цього, зокрема, силовий сценарій», – зазначив Луценко.

За його словами, він не має наміру сам іти з посади міністра, а законно його може звільнити тільки парламент за поданням прем’єр-міністра.

Учора Генеральна прокуратура перекваліфікувала справу щодо інциденту між Юрієм Луценком і Леонідом Черновецьким із «завдання тілесних ушкоджень» на «посадовий злочин».

Ідеться про бійку, яка сталася між міністром внутрішніх справ і мером Києва в середині січня після засідання Ради національної безпеки і оборони.
XS
SM
MD
LG