Доступність посилання

ТОП новини

Севастопольська міськрада висловила недовіру голові Севастопольської міської держадміністрації Сергію Куніцину


«За» на сьогоднішній позачерговій сесії проголосували 58 із 65 депутатів. Як повідомляє кореспондент Радіол Свобода, депутати у своєму рішенні послалися на результати опитування громадської думки територіальної громади, що пройшло 24 травня.

«За» на сьогоднішній позачерговій сесії проголосували 58 із 65 депутатів.

Як повідомляє кореспондент Радіол Свобода, депутати у своєму рішенні послалися на результати опитування громадської думки територіальної громади, що пройшло 24 травня. За ними, 98% учасників опитування висловилися за недовіру Севастопольській міськдержадміністрації та її голові.

Депутати міськради констатували, що «внаслідок дій посадовців Севастопольської міської державної адміністрації міському бюджету Севастополя завдано матеріальний збиток в особливо великих розмірах».

Вони доручили голові Севастопольської міської ради Валерію Саратову направити це рішення та результати таємного голосування Президентові України і до Кабінету Міністрів «для вжиття заходів».

Глава Севастопольської міськдерджадміністрації Сергій Куніцин назвав опитування 24 травня і наступні рішення міськради щодо його перебування на посаді «незаконними» і пообіцяв оскаржити їх у суді.

Конфлікт між двома гілками влади Севастополя розгорівся кілька місяців тому, коли лояльний до Президента Сергій Куніцин і голова міськради, «регіонал» Валерій Саратов звинуватили один одного у незаконних операціях із цінною севастопольською землею.
XS
SM
MD
LG