Доступність посилання

ТОП новини
02 березня 2021, Київ 07:37

Прокуророві Дніпропетровської області виплатили майже 30 тисяч гривень моральної шкоди за приниження його честі та гідності


Володимир Шуба домагався відшкодування моральних збитків понад два роки. Сторона відповідача, одного з бізнесменів, сьогодні остаточно задовольнила позов, повідомляє кореспондентка Радіо Свобода. Як повідомили в прокуратурі області, усі кошти за моральну шкоду передадуть на лікування дітей-інвалідів.

Володимир Шуба домагався відшкодування моральних збитків понад два роки. Сторона відповідача, одного з бізнесменів, сьогодні остаточно задовольнила позов, повідомляє кореспондентка Радіо Свобода.

Як повідомили в прокуратурі області, усі кошти за моральну шкоду передадуть на лікування дітей-інвалідів.

2006 року підприємець Геннадій Корбан, якого пов’язують із однією з великих фінансово-промислових груп, публічно звинуватив прокурора області в причетності до замаху на своє життя. Це інтерв’ю показали два телеканали.

Тоді прокурор області подав до Бабушкінського районного суду Дніпропетровська позов про захист своєї честі та гідності і виграв справу.

У березні 2006 року у Дніпропетровську обстріляои автівку, де був Геннадій Корбан. Виконавця замаху, громадянина Росії, засудили до 14 років ув’язнення.

Геннадій Корбан – голова спостережної ради компанії «Славутич-капітал», балотувався на виборах до Дніпропетровської облради в списку «Нашої України».
XS
SM
MD
LG