Доступність посилання

ТОП новини

Україна не розглядає питання пролонгації терміну перебування російського флоту на своїй території після 2017 року


Водночас Росія закликає Україну не поспішати з рішенням про терміни перебування російського флоту в Криму.


Як заявив у середу речник українського МЗС Василь Кирилич, позиція України щодо цього є «чіткою і зрозумілою»: до вказаного терміну Чорноморський флот Росії має бути повністю виведений із території України.

Водночас Росія закликає Україну не поспішати з рішенням про терміни перебування російського флоту в Криму.

При цьому, як заявив цього ж дня, в середу, посол із особливих доручень російського МЗС Володимир Дорохін, незмінною метою Росії є продовження таких термінів.

Нещодавно Рада нацбезпеки й оборони України доручила Кабінетові Міністрів підготувати і внести до парламенту законопроект про припинення з 2017 року дії міжнародних договорів про перебування на території України Чорноморського флоту Росії.

Матеріали до теми:

• Виведення Чорноморського флоту Росії з території України стане важливим кроком у зміцненні регіональної стабільності та безпеки, заявляє МЗС України • МЗС Росія критикує «поспішність» Києва щодо термінів перебування на території України російського Чорноморського флоту

• МЗС України вручило росiйськiй сторонi ноту протесту у зв''язку з випробуванням авiацiйної протичовнової ракети в Криму • Чия ракета? В Криму на пляжі знайшли найсучасніший боєприпас із російською символікою
XS
SM
MD
LG