Доступність посилання

ТОП новини

Україна готує гуманітарний вантаж для потерпілих від циклону в М’янмі


Міністерство з надзвичайних ситуацій планує відправити 40 тон гуманітарного вантажу на суму майже 4 з половиною мільйони гривень у понеділок, повідомив у суботу міністр Володимир Шандра.

До його складу входять лікарські засоби та вироби медичного призначення, дезинфікувальні засоби, фільтри для очищення води, продукти харчування, чотиримісні намети та ковдри.

За словами Шандри, це вкрай необхідне для населення М’янми, яке потерпіло від руйнівного циклону Нарґіс на початку травня.

А тим часом МНС доставило ще 40 тон гуманітарної допомоги до Афганістану, інформує міністерство.

Це медичне обладнання, продукти харчування, пожежні спецкостюми та спорядження для рятувальників на суму майже 5 з половиною мільйонів гривень. Вантаж передали представникам афганського Червоного півмісяця.

За повідомленням, керівник цієї організації Навруз Алі, висловивши щиру вдячність, запевнив, що продовольство передадуть найбіднішим громадянам, а речове майно стане у великій нагоді для афганських рятувальників.

Це вже друга партія допомоги України Афганістанові. Торік у листопаді українські рятувальники вже привозили до Афганістану намети, ковдри та посуд для біженців від війни.
XS
SM
MD
LG