Доступність посилання

ТОП новини

Шотландія хоче бути дублером для Євро2012


Футбольная асоціація Шотландії (SFA) звернулася з проханням розглядати країну як альтернативу для проведення Європейського чемпіонату з футболу у 2012 році у випадку якщо Польща та Україна не будут готові, повідомляє газета Guardian.

Президент УЄФА Мішель Платіні (Michel Platini) має наступного місяця перевірити стан інфраструктури в Польщі та Україні як майбутніх господарів турніру. Після минулого візиту в лютому він закликав обидві країни активніше працювати над підготовкою стадіонів, готелів та транспортної системи.

Виконавчий директор SFA Гордон Сміт (Gordon Smith) наголосив на тому, що Шотландія змогла б прийняти фінальний турнір Євро2012 якби УЄФА прийняла відповідне рішення, але додав, що ніяких рішень щодо цього немає. «Ми звернулися з проханням розраховувати на нас, але ніякого офіційного статусу ми не маємо», - каже Сміт.

УЄФА відмовилася повідомити чи є взагалі перелік таких резервних країн, або, так званий, «standby list». «Питання перенесення змагань ніколи не розглядалося», - наводить слова речника УЄФА британська газета. «Президент проведе візити в липні і зробить відповідну заяву», - додає він.

Шотландія разом з Ірландією подавали свого часу спільну заявку на проведення Євро2008.
XS
SM
MD
LG