Доступність посилання

ТОП новини

Порушено кримінальну справу щодо аварії на шахті в Єнакієвому


Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу за фактом аварії на шахті імені Карла Маркса у Єнакієвому Донецької області.

Про це повідомив перший віце-прем'єр-міністр, керівник урядової комісії з розслідування причин аварії на шахті Олександр Турчинов під час брифінгу на шахті.

За його словами, слідство ведеться, і перевірятимуть усі версії, які були озвучені самими шахтарями, тобто – чи справді вівся промисловий видобуток вугілля після заборони Держпромнагляду.

Водночас Олександр Турчинов не вважає, що причиною аварії міг стати теракт.

«Вибух стався на дуже великій глибині, близько тисячі метрів, тому я не думаю, що терористи зможуть спуститися на таку глибину», – сказав він.

За словами першого віце-прем'єр-міністра, це питання – для фахівців, і він не має наміру коментувати його, поки не будуть зрозумілими результати експертизи.

Олександр Турчинов пояснив, що лише після того, коли буде розчищено основний і вантажний стволи і рятувальники зможуть спуститися у шахту, щоб врятувати людей і зробити на місці оцінку ситуації, лише тоді можна буде говорити про конкретику.

П’ять осіб госпіталізовано і доля 37 гірників невідома через вибух газоповітряної суміші 8 червня на шахті імені Карла Маркса.
XS
SM
MD
LG