Доступність посилання

ТОП новини

У Києві стартувала п’ята «Країна мрій»


П’ятий міжнародний фестиваль «Країна мрій» розпочався запаленням священного вогню і ходою від Андріївської церкви до Співочого поля у Києві.

Як сказав Радіо Свобода його засновник, музикант Олег Скрипка, головним завданням фестивалю є відродження народних традицій України – музичних, ремісничих, художніх – і ознайомлення з цими традиціями широкого загалу.

«Я радий, що фестиваль поєднав людей із різних куточків України, що люди приїздять спеціально на «Країну мрій» і з України, і з-поза її меж. Ми не просто повертаємо забуті або знищені українські традиції, ми їх модернізуємо, щоб усім довести: дивіться, це сучасно, це красиво, це талановито!» – каже Олег Скрипка.

Нинішня «Країна мрій» зібрала колективи народної творчості і рок-групи з різних областей України, а також із Угорщини, Франції, Сербії, Білорусі, Польщі.

Протягом обох днів фестивалю працюватимуть не лише музичні сцени, а й Алея майстрів, де можна навчитися народним ремеслам, чи Алея книги, де читатимуть свої «етно-вірші» відомі українські письменники. Діти можуть послухати народні казки і легенди на спеціальному майданчику, а поруч музиканти з Кобзарського цеху виконуватимуть мелодії на народних інструментах.

Відкриваючи фестиваль, Олег Скрипка відзначив: «Ми справді здійснюємо мрії – повертаємо нинішнім поколінням шедеври, зроблені їхніми пращурами».

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG