Доступність посилання

ТОП новини

Україна поховала моряків, які загинули в березні в Китаї


6 членів екіпажу українського транспортно-буксирного судна «Нафтогаз-67» поховали у кримському селищі Чорноморське

Тіла інших шести загиблих моряків також віддали землі на їхніх малих батьківщинах.

Як повідомила компанія-власник судна, Державне акціонерне товариство «Чорноморнафтогаз», у цілому на території України відбулися похорони 12 з 15 моряків із «Нафтогазу-67».

Їхні тіла 29 червня доставили до Криму з Китаю, а 30 червня передали родичам.

У середу проведуть в останню путь іще трьох загиблих.

На згадку про співробітників «Чорноморнафтогазу», загиблих у двох катастрофах (у корабельній аварії у Південно-Китайському морі і у вертолітній аварії над Чорним морем) планується звести каплицю на кладовищі в селищі Чорноморське.

Судно «Нафтогаз-67» зіткнулося з китайським суховантажним судном «Яохай» 22 березня. Це трапилося у Південно-Китайському морі неподалік від Сянгана (Гонконг).

Діставши пробоїну, українське судно затонуло. З 25 осіб на борту семеро (громадянин Китаю і 6 громадян України) врятували, а пізніше знайшли тіла ще 3 українських моряків. Тіла решти 15 моряків, які вважалися зниклими безвісти, знайшли вже після підняття судна 27 квітня. Наріз судно відбуксирували до Китаю.

Розслідування причин та обставин аварії проводять морські органи КНР відповідно до Кодексу з розслідуванню морських аварій та інцидентів.

Попередньою причиною зіткнення судна «Нафтогаз-67» із суховантажним судном «Яохай» вважається взаємне порушення правил. Поліція Гонконгу висунула обом сторонам спільне звинувачення – «Створення аварійної ситуації на морі». Справу планується розглянути в суді Гонконгу в середині липня.
XS
SM
MD
LG