Доступність посилання

ТОП новини

Wizz Air Ukraine готова до найдешевших авіаперевезень


Ця «бюджетна» авіакомпанія, дочірня структура угорського low cost перевізника Wizz Air, одержала нещодавно в Державній авіаційній адміністрації України сертифікат експлуатанта.

Це дозволило авіакомпанії прийняти свій перший літак - Airbus 320 випуску 2008 року.

Тим часом це єдиний літак нової компанії, але до 2012 року їх планують мати 14.

Флот усієї компанії Wizz Air складається наразі з 17 літаків A320.

Вже з 11 липня Wizz Air Ukraine здійснюватиме по 6 рейсів на тиждень за маршрутами Київ – Одеса, Київ – Львів та по 8 рейсів Київ – Сімферополь, Сімферополь – Львів. А з середини вересня компанія хотіла б почати перельоти з Києва й до Лондона, Дортмунда та Мілана.

Найдешевший авіаквиток цієї компанії по Україні, куплений задовго наперед, коштує 79 гривень в один бік, а середня ціна становитиме приблизно від 30 до 50 доларів.

Переговори про початок «бюджетних» авіаперевезень між Україною й іншими державами ведуть нині ще кілька таких авіакомпаній.

Модель low cost (низька ціна) з’явилася у США в 1970-х роках. Тепер за такою схемою працює багато авіаперевізників.

Вартість квитків зменшується за рахунок відсутності додаткових послуг за принципом no frills (без надмірності) і тим менша, чим раніше куплений квиток.

Бронювання авіаквитка здійснюють через інтернет, пасажир роздруковує собі лише маршрутну квитанцію. Інформація ж про бронювання зберігається в електронному вигляді у базах даних авіакомпаній.

Місця у таких літаках не поділені на класи, пасажирам не пропонують безплатного обіду чи напоїв, а вага багажу, який перевозиться безплатно, обмежується.

Щоб зекономити на техобслуговуванні, бюджетні авіалінії використовують нові літаки одного типу. На їхньому борту мінімальна кількість обладнання, у повітрі вони перебувають по 12–14 годин на день, а на землі їх обслуговують за півгодини.
XS
SM
MD
LG