Доступність посилання

ТОП новини

Польський міністр спорту задоволений із зустрічі з президентом УЄФА


Керівник Союзу європейських футбольних асоціацій Мішель Платіні із делегацією відвідував сьогодні Польщу, щоб оцінити її готовність до проведення Чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Після зустрічі з президентом УЄФА польський міністр спорту Мірослав Джев’єцький сказав Польському пресовому агентству: «Зустріч була дуже добра. Мішель Платіні, як кожен шеф, володіє доброю інформацією, однак нині на власні очі побачив те, що ми все проводимо згідно з планом».

Платіні, звертаючись до журналістів, сказав про те, що у Варшаві його зустріла гарна сонячна погода. Однак під час переговорів із польською стороною «я аж захрип», додав він.

Мішель Платіні зустрічався з представниками компанії PL.2012, яку створив уряд для координації й організації підготовки й проведення чемпіонату, Польської футбольної федерації, варшавської компанії «Національний центр спорту», тобто людьми, які прямо відповідальні за підготовку Польщі до Євро-2012.

Платіні мав також у Варшаві дивитись будівельний майданчик, де почались підготовчі будівельні роботи для Національного стадіону.

У післяобідні години Мішель Платіні розмовляє з прем’єром Дональдом Туском та президентом Лехом Качинським.

Увечері президент УЄФА відбуває до Києва.
XS
SM
MD
LG