Доступність посилання

ТОП новини

МВС наполягає, що начальника міліції Криму призначили законно


Міністерство внутрішніх справ нагадує, що червневе призначення Кабінетом Міністрів заступника міністра внутрішніх справ України – начальника головного управління МВС України в Автономній Республіці Крим генерал-майора міліції Миколи Іллічова цілком відповідає Законові України «Про міліцію».

Зокрема, відповідно до цього закону керівник управління МВС у Криму, він же заступник міністра, призначається на посаду і звільняється з посади Кабінетом Міністрів України за поданням міністра внутрішніх справ України.

У своїй суботній заяві МВС стверджує, що до повноважень Верховної Ради Автономної Республіки Крим не входить погодження щодо призначення на посаду і звільнення з посади заступника міністра внутрішніх справ України.

Через кілька днів після призначення Президія Верховної Ради Криму звернулася до Кабміну з проханням скасувати його, а до Президента з проханням зупинити його. На думку кримських депутатів, Конституція Криму передбачає узгоджувати з ними такі призначення, чого зроблено не було.

У п’ятницю Президент Віктор Ющенко зупинив чинність постанови уряду про призначення Миколи Іллічова, стверджуючи, що вона суперечить Конституції.
XS
SM
MD
LG