Доступність посилання

ТОП новини

ОБСЄ навчатиме українських міліціонерів боротися з «торгівлею людьми»


Координатор проектів ОБСЄ в Україні розпочав низку тренінгів для дільничних міліціонерів із питань запобігання торгівлі людьми. Перший захід розпочався сьогодні в Хмельницькому.

До жовтня мають відбутися 72 тренінги та семінари, які пройдуть у 12 регіонах України. В них мають взяти участь до 1800 міліціонерів.

Семінари сприятимуть поглибленню співпраці охоронців порядку із представниками спеціалізованих неурядових організацій з метою запобігання випадків торгівлі людьми.

Також буде зосереджено увагу на отриманні навичок ідентифікації та виявлення злочинців, котрі займаються цією діяльністю.

«Через цю співпрацю з міністерством внутрішніх справ, ОБСЄ допомагає Україні виконати взяті на себе зобов'язання згідно до Плану дій ОБСЄ з боротьби з торгівлею людьми», – зазначив Координатор проектів ОБСЄ в Україні Любомир Копай.

«Дільничні інспектори ідеально підходять для того, щоб зіграти ключову роль у загальнонаціональній системі виявлення жертв насильства з боку торговців «живим товаром», – додав він.

Тренінги фінансуються Міністерством закордонних справ Данії як частина данської «Програми проти торгівлі людьми у Східній та Південно-Східній Європі».

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG