«Депутатам зіпсують відпочинок?» - у статті під таким заголовком «Газета 24» пише про можливість проведення позачергової парламентської сесії. Ініціативу Президента В.Ющенка підтримала Прем’єр і наголосила, що фракція БЮТ у повному складі підписалась за позачергову сесію, а у фракції Литвина та Компартії до цього ставляться скептично.
Сьогодні розпочинає роботу сесія Київради. Як пише газета «Україна молода», київські депутати не утруднюють себе ударною працею, так само як і їхні парламентські колеги. Тому в проміжках між засіданнями (попереднє було 1 липня) накопичується така кількість проблем і запитань, що вибрати з них пріоритетні — справа не з легких. Проте цього разу спочатку говоритимуть про безцінну київську землю та про людський фактор Київради. Про те, які питання столичні обранці вважають першочерговими, розповідається в матеріалі «Пожирачі київського торта».
Газета «Факти» продовжує розповідати про те, як в Україні нараховують пенсії. Суттєву роль у розмірі пенсії відіграє не стільки розмір заробітку, як його співвідношення із середньою зарплатою в країні, наголошує видання. Навіть якщо у людини низький коефіцієнт і йому призначили маленьку пенсійну виплату, вона все рівно не отримуватиме менше мінімальної пенсії. Про конкретні суми читайте в сьогоднішньому числі «Фактів».
Завершився прийом документів до вищих навчальних закладів. Нині приймальні комісії визначаються із прізвищами першокурсників.Як пише «Газета по-українськи», із незалежним оцінюванням було більш-менш зрозуміло, все ж таки кілька років тривав експеримент. Але як і кого зараховувати у студенти за результатами тестування — із цією процедурою виші країни зіткнулися вперше. Рекомендований міністерством мінімальний прохідний бал становив 124. Але навряд чи в тих, хто набрав стільки, є гарантовані шанси. На заваді можуть стати пільговики, ті, хто йде здобувати вищу освіту поза конкурсом. Про це докладніше пише автор статті «До вузів можуть не потрапити переможці олімпіад».
(Київ-Прага)