Доступність посилання

ТОП новини

У Сербії видали ордер на видачу Радована Караджича Гаазькому трибуналові


Ордер підписав сьогодні суддя сербського Суду в справах воєнних злочинів у Белграді, повідомив прокурор Сербії в справах воєнних злочинів Владімір Вукчевич.

Коли може відбутися видача, ще не відомо. Колишній президент самопроголошеної республіки боснійських сербів часів боснійської війни має право оскаржити це рішення суду.

За словами прокурора, спекуляції про залучення іноземних спецслужб до арешту Караджича неправдиві. Раніше сьогодні про підказку «однієї іноземної розвідки», де знайти Караджича, заявляв анонімний представник сербських спецслужб.

Учора пізно ввечері повідомили, що Караджича арештували того дня в Сербії.

Як розповіли сербські урядовці, Караджич, психіатр за освітою, практикував альтернативну медицину в одній із приватних клінік під вигаданим ім’ям.

Вони показали його фотографію на час затримання з довгою бородою, якої той раніше не носив. Караджич також ховав лице за великими окулярами. На фото він помітно схуд.

Радован Караджич уже 12 років очолював список розшукуваних Міжнародним кримінальним трибуналом у справах колишньої Югославії в Гаазі. Там йому висунені звинувачення в геноциді, воєнних злочинах і злочинах проти людяності.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG