Доступність посилання

ТОП новини

Заява Ющенка про причетність до його отруєння Жванії – правовий нігілізм – прес-служба депутата


Безапеляційна заява Президента України Віктора Ющенка про причетність народного депутата Давида Жванії до ніким не доведеного факту начебто його отруєння є свідченням абсолютного правового нігілізму.

Про це йдеться в заяві прес-служби Давила Жванії.

У прес-службі припустили, що свою заяву Віктор Ющенко зробив в «емоційному пориві», відреагувавши у такий спосіб на чисельні інтерв‘ю Давида Жванії, в яких народний депутат ставить під сумнів сам факт можливого отруєння Президента.

«Та особисті емоції не дають права главі держави ображати людей, звинувачувати їх у причетності до злочинів, сам факт яких не доведений. Вважаємо, що своїми абсолютно невиваженими й безвідповідальними висловлюваннями Віктор Ющенко ганьбить не стільки себе особисто, як принижує честь Української держави перед світовою громадськістю», – наголошується в заяві.

Крім того, в прес-службі вважають, що подібні дії Віктора Ющенка ставлять під сумнів його відповідність високій посаді Президента України, адже порушення Конституції, зокрема у частині презумпції невинуватості, є вагомою підставою для початку процедури імпічменту глави держави.

«Від імені народного депутата України Давида Жванії уповноважені заявити: Давид Важаєвич нікому не делегував права використовувати своє чесне ім‘я у політичних аферах авантюристів з вулиці Банкової, у тому числі й кумові Вікторові Ющенку. Закликаємо Президента України, представників Секретаріату глави держави, керівників Генеральної прокуратури України припинити зухвалу практику навішування ярликів на людей, котрі не поділяють підходів Віктора Ющенка до питань державного будівництва та скептично ставляться до його діяльності. Звертаємося до усіх тверезомислячих людей України з закликом покласти край процесові згортання демократії у державі та повернення до найгірших зразків тоталітаризму», – наголошено в заяві прес-служби народного депутата.
XS
SM
MD
LG