Доступність посилання

ТОП новини

Британську корпорацію «Бі-Бі-Сі» покарали за підробку голосувань у передачах


На мовну корпорацію «Бі-Бі-Сі» накладено штраф у розмірі близько 800 тисяч доларів за те, що у кількох її передачах мала місце фальсифікація результатів голосувань для визначення переможців.

Контролююча організація Ofcom виявила, що одразу у кількох передачах, в яких проводять змагання серед глядачів, – неможливо стати переможцем. У відповідній заяві Ofcom називає такі випадки «надзвичайно серйозними порушеннями». У випадку з «Бі-Бі-Сі», «переможці були вигаданими, а самі змагання – нечесними».

Керівництво «Бі-Бі-Сі» вибачилося за ці випадки, оприлюднивши заяву з цього приводу.

Вже кілька британських медійних компаній опинялися в центрі скандалів, пов’язаних із різного роду голосуваннями в їхніх передачах.

Раніше комерційний канал ITV було визнано винним у маніпулюванні результатами голосування глядачів, що мали дзвонити на спеціальну телефонну лінію і платити підвищений тариф. Сума штрафу в цьому випадку досягла рекордних 5,7 мільйонів фунтів стерлінгів.

Канал Channel 4, що належить корпорації «Бі-Бі-Сі», також минулого року був оштрафований на 50 тисяч фунтів, коли юнака було представлено у студії як ніби-то переможця змагання у найпопулярнішій британський дитячій програмі Blue Peter.

Нещодавно скандал із можливою фальсифікацією результатів голосування стався в Україні з телепроектом «Великі українці», який провели за ліцензією і за сприяння «Бі-Бі-Сі».
XS
SM
MD
LG