Доступність посилання

ТОП новини

Українців буде 52 мільйони, якщо кожна друга родина матиме троє дітей – соціолог


В ефірі Радіо Свобода професор, провідний спеціаліст Інституту соціології Ірина Прибуткова також зауважила, що нічого катастрофічного у депопуляції українців немає, але держава має вживати заходів для недопущення вимирання нації.

«Держава має проводити активну демографічну політику, а саме: робочі місця для молоді, житло для молоді», – наголосила Ірина Прибуткова.

За її словами, «Еміграційний приплив може компенсувати чисельність населення, яку втрачає Україна, але не до кінця. Треба розраховувати на власні ресурси».

А вже Елла Ламах, директор департаменту сім’ї та тендерної політики Міністерства сім’ї молоді та спорту сказала в ефірі Радіо Свобода, що замість реклами пива, українці ліпше б бачили соціальну рекламу, яка популяризує і народжуваність і всиновлення.

«На жаль, комерційність наших телеканалів не дозволяє державі випустити достатні об’єми соціальної реклами. Ми вже домовились із деякими каналами, які будуть показувати, що усиновлення – це нормально», – повідомила Елла Ламах.

Вона також зазначає, що народжуваність в Україні почала зростати ще до того моменту, як держава почала видавати на це гроші.
XS
SM
MD
LG