Доступність посилання

ТОП новини

У залізничній аварії в Чехії загинув українець


Як повідомляє чеське агентство ЧТК, юнак із України, який потерпів у катастрофі вранці в п’ятницю, помер пізніше в лікарні.

Він став сьомою жертвою аварії швидкого потяга, що їхав із польського Кракова до чеської столиці Праги. Відразу при нещасті загинули п’ять громадянок Чехії й один поляк.

Поранені близько 65 осіб, із них 16 дуже тяжко; деякі з них у критичному стані. Серед поранених теж є іноземці, але детальніше наразі не повідомили. Усі вони перебувають у лікарнях.

Аварія сталася на найнапруженішій залізничній магістралі в Чехії, яка поєднує її з Польщею й Словаччиною, неподалік Острави на сході Чехії. Просто перед потягом, що їхав зі швидкістю близько 140 кілометрів на годину, завалився і впав на колії автомобільний міст через залізницю, який був на реконструкції.

Машиніст, побачивши, як падає міст, увімкнув аварійні гальма, але потяг не встиг зупинитися. Удар об бетонні конструкції знищив локомотив і перший вагон, іще два силою інерції викинуло з колій далі за завалений міст.

Залізнична магістраль не працюватиме ще кілька днів, поки розберуть уламки потяга й моста. Інші потяги спрямовують обхідними шляхами, через що чекають на великі відставання від розкладу.
XS
SM
MD
LG