Доступність посилання

ТОП новини

«Українська громада Севастополя» вимагає повернення кораблів ЧФ Росії


«Українська громада Севастополя» закликала негайно повернути кораблі Чорноморського флоту Росії, які беруть участь у блокуванні чорноморського узбережжя Грузії, до місць постійного базування. У заяві цієї найбільшої проукраїнської організації міста мовиться, що участь російських моряків, частина з яких має українське громадянство, загрожує безпеці України.

«Українська громада Севастополя» вимагає від офіційного Києва проведення «відповідного розслідування» факту виходу кораблів без погодження з урядом України. Автори заяви, поширеної у Севастополі 11 серпня, закликали український і російський уряди негайно підписати угоду про порядок участі кораблів Чорноморського флоту РФ у конфліктах, до яких залучена Росія, і поновити переговори про підготовку виведення російських військ з території України до 2017 року.

У складі групи, яка вийшла із Севастополя до грузинського узбережжя в суботу під вечір, – 8 кораблів, у тому числі – флагман флоту, ракетний крейсер «Москва», сторожовий корабель, два ракетних катера, два малих протичовневих кораблі і два допоміжних судна.

У блокуванні портів Грузії також бере участь низка дислокованих у Севастополі кораблів Чорноморського флоту Росії, які раніше брали участь у навчаннях «Кавказ».
XS
SM
MD
LG