Доступність посилання

ТОП новини

«Зрада» Юлії Тимошенко: висновки ще попереду


Київ – Служба безпеки України отримала від Секретаріату документи, в яких нібито є інформація щодо діяльності уряду на шкоду національним інтересам України. Що це може означати? І що стоїть за конфліктом між гілками влади?

Те, що СБУ отримала документи про шкоду від роботи уряду, Радіо Свобода підтвердила керівник прес-служби відомства Марина Остапенко.

За її словами, справді Служба безпеки має такі документи від Секретаріату Президента. Отриману інформацію ретельно опрацюють, відповідно до закону про СБУ.

СБУ офіційно звернулася з запитами до Кабінету міністрів, Служби зовнішньої розвідки та правоохоронних органів.

У разі встановлення ознак протиправних дій, які можуть загрожувати державній та економічній безпеці України, матеріали направлять до Генеральної прокуратури, як цього вимагає кримінально-процесуальний кодекс України, сказала Остапенко.

Олег Ляшко: «Заява Кислинського – дурня»

Напередодні заступник голови Секретаріату Президента Андрій Кислинський заявив, що за наявною інформацією, керівництво Росії розглядає рішення про підтримку кандидатури Юлії Тимошенко на виборах Президента України за її пасивну позицію в грузинсько-російському конфлікті. Прем’єр відкидає звинувачення Секретаріату Президента у зраді національних інтересів.

А представник БЮТ Олег Ляшко сказав, що це «дурня. Я думаю, що коли прокуратура уважно подивиться, то в заявах, які Кислинський робить, теж знайде ознаки злочинів. Зокрема наклеп і зловживання посадовим становищем». Бо, прикриваючись посадою заступника голови Секретаріату, розповсюджує на всю країну дурниці, сказав Ляшко.

Висновки? Не поспішайте!

Що стоїть за конфліктом між Секретаріатом і урядом, Радіо Свобода запитало політолога Олександра Палія. Він вважає, «якщо тут має місце виключно логіка політичної боротьби, то це свідчить про безвідповідальність політиків Секретаріату Президента».

Якщо під цими звинуваченнями є якийсь зміст, продовжив Палій, то це буде свідчити про негативні наслідки для іміджу уряду. Поки що визначити щось остаточно ще рано. Але мені здається, що серед багатьох наших політиків є проблема в тому, що вони обумовлюють свої дії не інтересами українського народу, а якимись іншими сторонніми мотивами, сказав Палій.

Тим часом заступник секретаря РНБО Степан Гавриш заявив на брифінгу, що позиція Прем’єра є толерантною, однак «судити будемо по справах».

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG